Domki narzędziowe do samodzielnego montażu Keter Oakland

Domki narzędziowe do samodzielnego montażu Keter Oakland

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt »

Na zdjęciu przesłanym przez Klienta naszego sklepu widoczne są domki narzędziowe do samodzielnego montażu Keter Oakland. Jest ono pojemne i tworzy przestrzeń, która pozwoli na uporządkowanie przedmiotów i akcesoriów ogrodowych. Klient będzie mógł w domu przechowywać również przez okres zimowy meble ogrodowe, postawić w nim pojemniki na śmieci, kosiarkę, quada czy inne rzeczy, zgodnie z indywidualnym potrzebami. Wnętrze domku jest odpowiednio zabezpieczone, nie ma więc obawy, że pozostawione w nim przedmioty zniszczeją. Domek narzędziowy Keter Oakland 7511 to najwyższej jakości produkt, wykonany z dobrych materiałów i przy dużej precyzji.

Domki narzędziowe do samodzielnego montażu Keter Oakland są praktyczne, funkcjonalne, pojemne, solidne, trwałe i estetyczne. Chociaż wykonano go z odpornego na działanie zmiennych warunków pogodowych i promieniowanie UV tworzywa sztucznego, swoim wyglądem przypomina domek drewniany. Jest to sprytny zabieg zastosowany przez producenta, gdyż każdy z elementów przypomina naturalne drewno, a co ciekawsze - imituje je nawet w dotyku, gdyż ma szorstką strukturę. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego domek narzędziowy od firmy Keter jest całoroczny, nie wymaga konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków chemicznych do jego pielęgnacji, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Właściciel z pewnością docenia fakt, że bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Do jego mycia wystarczy woda, która powinna usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Na zdjęciu przesłanym przez Klienta widoczne są istotne detale domku. Okna w stylu wiktoriańskim, zamontowane na stałe w wybranym przez właściciela miejscu, zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza. W dachu znajduje się świetlik, przez który do wnętrza wpada światło dzienne. Konstrukcja dachu została wzmocniona, dzięki czemu zwiększona została odporność dachu na opady śniegu. Drzwi zamykane na solidną zasuwkę zabezpieczą wejście i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. Jak widać na zdjęciu, domek jest naprawdę przestronny i wysoki, dzięki czemu można się w nim swobodnie poruszać. Przez szerokie drzwi Klient będzie mógł wjechać do środka quadem czy kosiarką. W razie potrzeby może również zamontować na ścianach wieszaki i półki, a co ciekawsze - cały domek może pomalować na dowolny kolor, dopasowując go do aranżacji ogrodowej.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×