Domki narzędziowe ogrodowe plastikowe wyglądające jak drewniane

Domki narzędziowe ogrodowe plastikowe wyglądające jak drewniane

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia domki narzędziowe ogrodowe plastikowe wyglądające jak drewniane, który wyglądaj tak, jakby wykonane były z naturalnego drewna. Na ujęciu widoczne są estetyczne drzwi w stylu wiktoriańskim, które nie tylko dobrze się prezentują, ale również zapewniają niezbędne źródło światła we wnętrzu schowka. Domek narzędziowy od znanej i cenionej na rynku firmy Keter to propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jest on funkcjonalny, praktyczny, pojemny, elegancki  co najważniejsze - solidny i wytrzymały.

Domki narzędziowe ogrodowe plastikowe wyglądające jak drewniane cechują się wysoką jakością wykonania. Patrząc na fotografię Klienta można odnieść wrażenie, że wykonano go z naturalnego drewna. W rzeczywistości producent zastosował trwałe tworzywo sztuczne, które znakomicie je imituje od strony wizualnej. Tworzywo ma szorstką strukturę, co jeszcze mocniej zbliża go naturalnego drewna. Poszczególne elementy uformowane zostały również na jego kształt. Cała konstrukcja ma jednak znaczną przewagę nad drewnianymi odpowiednikami, gdyż cechuje się znakomitą odpornością na działanie zmiennych warunków pogodowych (deszcz, śnieg, silne słońce) oraz na promieniowanie UV. Domek Keter Oakland 7511 nie wymaga konserwacji, co pomaga Klientowi zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym wypadku musiałby wydać na specjalistyczne środki chemiczne. Co istotne - produkt bardzo łatwo utrzymać w czystości, gdyż do jego mycia wystarczy woda, ewentualnie wzbogacona o łagodny środek myjący.

Na zdjęciu dostarczonym do nas przez Klienta widoczne są detale, które podnoszą atrakcyjność wizualną domku i przy okazji spełniają szereg funkcji użytkowych. Okna w stylu wiktoriańskim pozwalają nie tylko na odpowiednie doświetlenie wnętrza, ale równocześnie dodają całej konstrukcji eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Klient mógł je zamontować w dowolnie wybranym miejscu, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb. Warto mieć na uwadze to, że okna montowane są na stałe i nie ma możliwości ich otwierania.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×