Domki ogrodowe najtańsze z tworzywa sztucznego Keter Manor

Domki ogrodowe najtańsze z tworzywa sztucznego Keter Manor

Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

zobacz produkt »

Domek ogrodowy najtańszy z tworzywa sztucznego Keter Manor jest wykonany z tworzywa sztucznego w dużej części pozyskanego z surowców wtórnych. Jest więc bardzo przyjazny dla otoczenia. Do jego wzniesienia nie jest potrzebne pozwolenie na budowę. Nie jest też wbudowany w podłoże, można, więc go dowolnie przenosić.

Domek Manor 4x3 jest bardzo odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV, mrozu i śniegu. Jako, że powstał w całości z tworzywa sztucznego nie wymaga impregnacji. Do jego wyczyszczenia wystarczy obmycie kercherem lub wodą z dodatkiem delikatnego środka czyszczącego.

Z domku można bez problemu korzystać przez cały rok, bez konieczności konserwacji. Zimą konstrukcja utrzymuje, aż 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. Wytrzymała podłoga uniesie ciężar 150 kilogramów na metr kwadratowy. Aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza domek ogrodowy posiada wywietrzniki znajdujący się nad drzwiami. Znajdujące się wewnątrz przedmioty będą doskonale chronione przed zniszczeniem.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×