Domki ogrodowe narzędziowe na działkę Keter Manor 4x3

Domki ogrodowe narzędziowe na działkę Keter Manor 4x3

Domek narzędziowy Keter Manor 4x3

zobacz produkt >

Domek ogrodowy narzędziowy na działkę Keter Manor 4x3 powstał z tworzywa sztucznego w większej części pozyskanego z recyklingu. Jest zatem bardzo przyjazny dla środowiska. Do jego wzniesienia nie są wymagane pozwolenia na budowę. Nie jest też wbudowany na stałe w podłoże, możliwe jest, więc jego przeniesienie w dowolne miejsce.

Domek Manor 4x3 jest wykazuje ogromną odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, w tym promieniowania UV, mrozu i śniegu. W związku z tym, że powstał w całości z tworzywa sztucznego nie wymaga impregnacji. Do jego wyczyszczenia wystarczy obmycie karcherem lub wodą z dodatkiem delikatnego środka czyszczącego.

Z domku można bez problemu korzystać przez cały rok, bez konieczności konserwacji. Zimą konstrukcja utrzymuje, aż 75 kilogramów śniegu na metr kwadratowy. Wytrzymała podłoga uniesie ciężar 150 kilogramów na metr kwadratowy. Aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza domek ogrodowy posiada wywietrzniki znajdujący się nad drzwiami. Znajdujące się wewnątrz przedmioty będą doskonale chronione przed zniszczeniem.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe plastikowe