Donice ogrodowe na kwiaty przy zestawie mebli na taras

Donice ogrodowe na kwiaty przy zestawie mebli na taras
Produkty widoczne na zdjęciu:

Oto wspaniały pomysł na aranżację mebli i doniczek przedstawiony przez naszego Klienta. Donice ogrodowe na kwiaty zostały ustawione przy zestawie mebli na taras Georgia Set Curver. W donicach umieszczono ogrodowe iglaki, które urozmaicają całość kompozycji zróżnicowaną zielenią. Wszystkie meble i donice są wykonane z technorattanu w kolorze antracytu. Walcowaty kształt doniczek dobrze pasuje do prostego wzoru, według którego wykonano resztę mebli.

Technorattan może tutaj pokazać całą gamę swoich możliwości. Jest elastyczny, więc mogą na nim siadać osoby o różnej wadze i rozmiarach, jest odporny na słońce – więc można go ustawić na słonecznym tarasie. Poza tym jest też odporny na wilgoć, a więc nawet woda, którą podlejemy kwiaty czy wilgoć od ziemi ogrodowej nie powinna stanowić problemu.

Donice ogrodowe na kwiaty wykonane z technorattanu są też przyjazne dla środowiska. Nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić roślinom i ludziom. Poza tym wszyscy miłośnicy roślin ucieszą się również z tego, że po latach używania technorattan nadaje się do recyklingu. Kupując donice ogrodowe na kwiaty powinniśmy brać pod uwagę takie sprawy. W końcu nasz ogród też potrzebuje zdrowego środowiska naturalnego.

Producent:
Keter
Allibert
Kategoria:
Donice ogrodowe
Meble ogrodowe