Drewniane ławki ogrodowe przy kwiatowym klombie

Drewniane ławki ogrodowe przy kwiatowym klombie

Ławka ogrodowa drewniana 180cm

zobacz produkt >

Drewniane ławki ogrodowe przy kwiatowym klombie, ustawione jedna przy drugiej, to rozwiązanie, jakie zastosował Klient naszego sklepu, urządzając przestrzeń wypoczynkową przy długim budynku. Na tak ustawionych meblach można wygodnie usiąść na świeżym powietrzu i podziwiać widoki letniej przyrody. Piękny klomb, z modrzewiem w centrum, otoczony aureolą z kwitnących aksamitek i gazanii, to idealna sceneria, skłaniająca do odpoczynku i zadumy nad urokami przyrody.

Dzięki temu, że w ławce nie zamontowano podłokietników, meble można swobodnie zestawiać jak na zdjęciu, by zmieściło się więcej osób. Ławki są bardzo solidne, ponieważ do ich produkcji użyto najlepszego drewna olchowego, w specjalny sposób zabezpieczonego i dodatkowo pokrytego dwoma warstwami lakieru w kolorze teak. Siedzisko i oparcie ławki opierają się na żeliwnym, malowanym proszkowo na kolor czarny, stelażu. Taka konstrukcja mebli zapewnia im nie tylko nienaganny wygląd, ale też niezwykłą trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.

Dlatego też mebel ten często wybierany jest nie tylko do przydomowych ogrodów, ale też do ogródków piwnych, do parków i restauracji. Dzięki temu, że ławki mają w stelażu otwory, można je przytwierdzić do podłoża albo zamontować w miejscach użyteczności publicznej. 

Producent: Fiemar
Kategoria:
Ławki ogrodowe
Ławki parkowe