Drewniane meble ogrodowe Faktor Plus z podłokietnikami

Drewniane meble ogrodowe Faktor Plus z podłokietnikami

Faktor Plus meble żeliwne 180 cm

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia drewniane meble ogrodowe Faktor Plus z podłokietnikami, które posłużą nam przez wiele lat. Mogą być użytkowane w ogrodzie, altanie, na tarasie, jak również przed restauracją. Oparte na żeliwnych nogach wykonanych całościowo, co sprawia, że mają dużą odporność na defekty i blat wykonany z olchy, daje nam wysokojakościowe meble, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia.

Żeliwne nogi są malowane proszkowo, co sprawia, że farba nie będzie odpryskiwać, a blaty są heblowane, impregnowane i podwójnie malowane, co daje im tak wysoką jakość i nie musimy martwić się o zabezpieczanie mebli przed pierwszym użyciem. Meble te mogą stać na zewnątrz przez cały rok. Doskonałe na przyjęcia z uczestnictwem wielu gości. Meble te pomieszczą wiele osób, a szeroki blat stołu może obszernie zostać zastawiony naczyniami z jedzeniem.

Meble Faktor mają atrakcyjny wygląd, który przyciągnie nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Są również komfortowe, co sprawia, że chętnie będziemy na nich wypoczywać. Ten produkt to świetna jakość za niewielką cenę, który zachwyci wszystkich.

Producent: Fiemar
Kategoria: Meble ogrodowe