Drewniane meble ogrodowe na dobrze oświetlonym tarasie

Drewniane meble ogrodowe na dobrze oświetlonym tarasie

Meble ogrodowe drewniane stół 200x100cm, 6 krzeseł textiline

zobacz produkt >

Meble z drewna to wciąż jedne z najpopularniejszych elementów wystroju domowego. Na zdjęciu nadesłanym przez Klienta widzimy drewniane meble ogrodowe na dobrze oświetlonym tarasie. Widok z daleka pozwala lepiej określić wielkość zestawu i to jak pasuje on do reszty otoczenia. Mimo, że taras jest duży, z wysoko położonym zadaszeniem, widać, że meble są dość obszerne – zapewniają wygodę siedzenia i serwowania posiłku.

Drewniane meble ogrodowe w tym zestawie to sześć krzeseł i stół. Zostały zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych – takich jak wilgoć, promienie UV czy gwałtowne zmiany temperatur. Jest to wytrzymałe, solidne drewno, które może posłużyć przez długie lata. Co ważniejsze po okresie użytkowania nadaje się do recyklingu jako materiał organiczny.

Zaletą prezentowanych drewnianych mebli ogrodowych jest ich elegancki, klasyczny wygląd. Można z nich korzystać zarówno podczas posiłków na świeżym powietrzu jak i we wnętrzu. Dobrze nadadzą się na przykład do dużej kuchni. Drewniane meble ogrodowe to jednak przede wszystkim mebel przeznaczony do wykorzystania poza domem i w ogrodzie albo na tarasie prezentuje się najlepiej.

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodowe