Duża sala konferencyjna z fotelami biurowymi Millo

Duża sala konferencyjna z fotelami biurowymi Millo

Fotel biurowy obrotowy Millo z podłokietnikami

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawiona została duża sala konferencyjna z fotelami biurowymi Millo. Przy podłużnym stole konferencyjnym ustawiono wygodne, tapicerowane fotele Millo, wyposażone w bezpieczne kółka. Praktyczne i wygodne fotele zostały tak wyprofilowane, że umożliwiają komfortowe siedzenie bez obciążania kręgosłupa. Ergonomiczny kształt krzesła sprawia, że długie godziny spędzane na konferencji nie będą obciążeniem dla kręgosłupa. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz oparcie dostosowane do kręgosłupa lędźwiowego pozwala na zachowanie prawidłowej postawy podczas godzin pracy i uniknięcie bólów pleców.

Uniwersalne fotele sprawdzą się nie tylko w salach konferencyjnych, lecz także w biurach oraz domach prywatnych jako wygodne krzesło do komputera czy dla dziecka do odrabiania lekcji. Wysokość siedziska krzesła można regulować w zakresie 8 cm, dzięki czemu krzesło nadaje się dla osób różnego wzrostu. Fotel posłuży świetnie do pracy, gdyż można zablokować pozycję oparcia. Natomiast w chwili relaksu można odblokować mechanizm oparcia, aby uzyskać fotel bujany sprzyjający odpoczynkowi.

Tapicerka siedziska i oparcia wykonane zostały z tkaniny wysokiej jakości. Natomiast podłokietniki oraz podstawa krzesła wykonane zostały z trwałego tworzywa.

Kategoria:
Fotele biurowe
Fotele biurowe obrotowe
Fotele biurowe