Duża skrzynia do przechowywania na balkon z poduszkami

Duża skrzynia do przechowywania na balkon z poduszkami

Skrzynia z siedziskiem Keter Brightwood Box 455L

zobacz produkt »

Na zdjęciu przedstawiona została duża skrzynia do przechowywania na balkon z poduszkami. Skrzynie ogrodowe najlepiej przydają się do przechowywania mebli ogrodowych i poduszek, które lepiej jest schować gdy nie są używane. Skrzynia przyda się również na jesienne porządki, kiedy to po zimie chcemy schować poduszki lub inne rzeczy na zimę. Można w niej przechowywać różne przedmioty do wagi 50 kg. Nadaje się do przechowywania narzędzi ogrodniczych, poduszek do mebli ogrodowych czy też zabawek. Jednocześnie zamknięta skrzynia ma wygodną wysokość, dzięki czemu może służyć jako ława do siedzenia lub podręczny stolik. Skrzynia ma wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu mogą na niej siedzieć nawet 2 osoby.

Duża skrzynia do przechowywania na balkon z poduszkami została wykonana z trwałego i wytrzymałego polipropylenu, który imituje drewno, dzięki czemu skrzynia ogrodowa wygląda estetycznie i zdobi taras. Imitacja drewna sprawi, że skrzynia będzie ładnie wyglądała zarówno w ogrodzie w stylu nowoczesnym jak i stylizowanym na stary.

Duża skrzynia do przechowywania na balkon z poduszkami nie wymaga konserwacji. Materiał, z którego została wykonana, jest odporny na promieniowanie UV, zmiany temperatury i wodę, dzięki czemu skrzynia jest inwestycją na lata. Z biegiem czasu i mimo działania czynników atmosferycznych skrzynia nie blaknie, nie odbarwia się. Skrzynia jest wodoodporna i dobrze chroni przechowywane w niej przedmioty przed wilgocią, jednocześnie zapewniając odpowiedni przewiew.Skrzynia posiada uchwyty po bokach, które ułatwiają przenoszenie. Wieko skrzyni wspiera się na rączkach, tak że po otwarciu nie trzeba trzymać wieka. Pokrywa jest przystosowana do wykorzystania kłódki, w celu bezpieczniejszego zamknięcia.

Producent: Keter
Kategoria: Skrzynie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×