Duże domki narzędziowe na działkę Keter Oakland

Duże domki narzędziowe na działkę Keter Oakland

Keter Oakland 7511 - Domek narzędziowy z tworzywa

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta daje możliwość dokładnego przyjrzenia się domkowi narzędziowemu Keter Oakland 7511, który jest duży i bardzo dobrze odnajduje się na działce właściciela. Patrząc na fotografię można odnieść wrażenie, że domek wykonany jest z naturalnego drewna. W rzeczywistości jest to jednak zabieg estetyczny zastosowany przez producenta, a produkt wykonany jest z odpornego tworzywa sztucznego, które znakomicie imituje od strony wizualnej naturalne drewno. Domek od firmy Keter bardzo elegancko się prezentuje i stanowi prawdziwą ozdobę przestrzeni, spełniając przy okazji szereg funkcji użytkowych.

Duże domki narzędziowe na działkę Keter Oakland wykonane są z odpornego tworzywa sztucznego, któremu nie straszne działanie zmiennych warunków pogodowych czy nadmierne nasłonecznienie. Jest on całoroczny, a jego właściciel nie musi się obawiać o to, że straci on swój kolor lub właściwości. Produkt od znanej na światowym rynku firmy Keter nie wymaga ponadto konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków do jego pielęgnacji, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, które w przeciwnym wypadku Klient musiałby wydać na specjalistyczne środki chemiczne. Bardzo istotną zaletą domku narzędziowego widocznego na zdjęciu jest to, że łatwo go utrzymać w czystości, a do jego czyszczenia wystarczy woda, która powinna usunąć nawet bardziej uporczywe zabrudzenia.

Na uwagę zasługują ciekawe detale domku narzędziowego Keter Oakland 7511. Posiada on dwa okna w stylu wiktoriańskim, widoczne na zdjęciu i zwiększające estetykę całej konstrukcji. Okna te poza atrakcyjnym wyglądem pozwalają jednocześnie na odpowiednie doświetlenie wnętrza. Konstrukcja dachu posiada stalowe wzmocnienie, dzięki czemu gwarantuje wytrzymałość dachu na opady śniegu. Element, który wyróżnia domek Oakland 7511 na tle konkurencji jest to, że w razie potrzeby właściciel będzie mógł pomalować ściany na dowolny kolor. Pozwala na to specjalny materiał, posiadający szorstką strukturę. Domek narzędziowy od firmy Keter daje aż 6,5m2 powierzchni do wykorzystania i jest na tyle wysoki, że w jego wnętrzu mogą swobodnie poruszać się nawet dwie dorosłe osoby.

Producent: Keter
Kategoria:
Domki narzędziowe
Meble ogrodowe z plastikuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×