Duży zestaw mebli do ogrodu Corfu Set Triple Max grafitowy w oryginalnym wystroju

Duży zestaw mebli do ogrodu Corfu Set Triple Max grafitowy w oryginalnym wystroju

Meble ogrodowe Corfu Set Triple Max Grafit Curver

zobacz produkt >

Komplet CORFU Set Triple Max wyprodukowany przez firmę Curver doskonale odnajduje się w różnych stylach aranżacyjnych. W tym przypadku duży zestaw mebli do ogrodu Corfu Set Triple Max w kolorze grafitowym z powodzeniem zastosowano w oryginalnym otoczeniu, inspirowanym bliskim wschodem.

Ta wygodna i pomysłowa aranżacja składa się z dwu- i trzyosobowej sofy, fotela oraz niskiego stolika kawowego. Na niebanalny syl wpływają dodatki w postaci dużego, wzorzystego dywanu, bogato zdobionego pojemnika na chusteczki i serwetki oraz wysokiego stolika barowego, które doskonale łączą się ze sobą za sprawą wykończenia na złoto.

Komfort użytkowników zwiększają oparcia i podłokietniki oraz szare poduszki na siedziska, które producent oferuje do grafitowego zestawu CORFU Set Triple Max. Całość znakomicie uzupełnia elegancka, tekstylna osłona przeciwsłoneczna przymocowana na metalowym stelażu, która idealnie wpisuje się w bliskowschodni klimat, zarówno za sprawą sposobu jej wykonania, jak i piaskowej kolorystyki.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe