Duży zestaw ogrodowy technorattan meble tarasowe Farlito

Duży zestaw ogrodowy technorattan meble tarasowe Farlito
Produkty widoczne na zdjęciu:

Na miejskim balkonie Klienta swoje miejsce znalazły dwa zestawy pochodzące z naszego sklepu Farlito V Ashen & Ice Grey oraz Farlito IX Corner Ashen & Ice Grey. Zdjęcie to stanowi przykład bardzo dobrego zagospodarowania przestrzeni i pokazuje, że nawet na niewielkiej przestrzeni można urządzić wyjątkową strefę wypoczynku, która pozwoli napić się kawy na świeżym powietrzu, poczytać ulubione książki czy przyjąć znajomych i rozpalić w pobliżu eko grilla. Meble ogrodowe Farlito zapewniają przestrzeń do siedzenia dla ośmiu osób i oferują wysoki komfort użytkowania. Są estetyczne, solidne i trwałe, a przy okazji ich wygląd wizualny nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni.

Duży zestaw ogrodowy technorattan meble tarasowe Farlito, którą Klient sprawnie przełamał umieszczając na meblach kolorowe poduszki. Efekt, który udało się uzyskać, jest niebanalny i wyjątkowy. Fiolet i róż bardzo dobrze komponują się z szarym wybarwieniem mebli, a ciemniejsze poduszki siedziskowe i oparciowe ładnie z nimi kontrastują. Na stolikach kawowych, ustawionych obok siebie, umieszczono lampiony, które nie tylko zapewnią nastrojowe i ciepłe światło, ale również wzbogacają całą aranżację. Miejsce to zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu i z pewnością wzbudzi zachwyt odwiedzających gości.

Duży zestaw ogrodowy technorattan meble tarasowe Farlito wykonane są z plecionki technorattanowej, która poza dużą estetyką i elegancją, cechuje się dobrymi właściwościami. Jest ona bowiem odporna na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, promieniowanie UV czy różnice temperatur. Szyba hartowana, którą pokryto blat stolików kawowych, jest bezpieczna w użytkowaniu i posiada zwiększoną odporność na naprężenia. Zestawy są całoroczne - mogą stać na balkonie Klienta nawet przez cały rok, bez obawy o to, że stracą swój pierwotny wygląd. Właściciel nie musi się martwić również o to, że będzie miał problem z utrzymaniem mebli w czystości, gdyż do ich czyszczenia wystarczy szmatka nasączona wodą. Poduszki siedziskowe i oparciowe, będące elementami zestawów Farlito, posiadają poszewki, które są częściowo wodoodporne. Jeśli się zabrudzą - można je wyprać w pralce (w temp. do 40. st. C.). Aranżacja, którą udało się stworzyć, jest funkcjonalna, praktyczna i oddaje indywidualny gust właściciela.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble balkonowe
Białe meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×