Efektowna biała ława Monaco z szarym detalem

Efektowna biała ława Monaco z szarym detalem

Ława Monaco PR 120

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawiona została efektowna biała ława Monaco z szarym detalem, która stanowi funkcjonalny stolik podręczny zarówno do salonu gdzie przyjmujemy gości jak i do poczekalni do biura. Elegancka ława utrzymana w kolorze białym będzie pasowała do kolorystyki każdej kanapy czy narożnika. Wysoki połysk białego blatu nadaje wnętrzu wrażenia nowoczesności. Dobrze sprawdzi się zarówno we wnętrzu w stylu nowoczesnym jak też w salonie w stylu klasycznym. Ława utrzymana w minimalistycznym, nowoczesnym stylu będzie wyglądała efektownie postawiona obok nowoczesnego narożnika, jak również przy kanapie w stylu klasycznym.

Wysokość ławy została tak dopasowana aby łatwo było do niej sięgnąć z kanapy, tak że osoba siedząca na narożniku z łatwością odstawi na stolik filiżankę kawy lub odłoży czytaną gazetę. Jednocześnie wymiary blatu 120 x 60 cm będą dobrze pasowały do standardowych wymiarów narożników i kanap.Blat stolika został wykonany z wysokopołyskowej płyty MDF, która nadaje każdemu wnętrzu elegancki połysk i wrażenie nowoczesności. Wysokiej jakości płyta MDF jest zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi i na tyle wytrzymała, że będzie służyła na lata bez niebezpieczeństwa zadrapań czy odbarwień. Można ją z łatwością utrzymać w czystości przecierając wilgotną szmatką.

Efektowna biała ława Monaco z szarym detalem wspiera się na czterech  nogach umieszczonych na rogach stolika, dzięki czemu łatwiejsze jest sprzątanie pod stolikiem.

Producent: Hubertus
Kategoria: Ławy do salonu