Efektowne zestawy ogrodowe technorattan z wysokimi stołami

Efektowne zestawy ogrodowe technorattan z wysokimi stołami
Produkty widoczne na zdjęciu:

Na zdjęciu widzimy efektowne zestawy ogrodowe technorattan z wysokimi stołami. Jak można zobaczyć na zdjęciu, zestaw modułowych mebli doskonale mieści się na niedużym balkonie o nietypowych wymiarach. Ponadto budowa modułowa zestawu pozwala na dowolne ustawienie go w zależności od potrzeb, miejsca i naszej inwencji. Zestaw składa się z 2 foteli narożnikowych z podłokietnikiem z jednej strony, jednego fotela bez podłokietników, jednej pufy oraz stołu.

Stolik o wysokości 65 cm nadaje się zarówno jako stolik kawowy, jak również jako stół do spożywania posiłków na wolnym powietrzu, lub jako stolik do komputera. Został wyłożony hartowanym szkłem, które dobrze odprowadza ciepło, dzięki czemu dobrze sprawdza się jako stół pod komputer. Szkło posiada zaokrąglone rogi i spiłowane krawędzie oraz zabezpieczenie przed zsunięciem się z blatu.

Technorattan, z którego zbudowano zestaw, dobrze sprawdza się w ogrodzie i na nie zadaszonym balkonie, gdzie może pozostawać przez cały rok. Plecionka technorattanowa jest odporna zarówno na wilgoć, deszcz, śnieg jak i na promieniowanie UV, dzięki czemu jest to zakup na lata. 

Zdjęcie pokazuje jak efektowne zestawy ogrodowe technorattan z wysokimi stołami uzupełnione zostały przez skrzynię z technorattanu w pasującym kolorze. Skrzynia pozwala na wygodne i bezpieczne przechowywania w niej podręcznych rzeczy lub poduszek, które przydają się w ogrodzie lub na balkonie. Skrzynia została tak zabezpieczona, że znajdujące się w niej rzeczy nie przemokną. Wieko skrzyni posiada od wewnątrz płytę plexi, która chroni przed wilgocią. Ponadto wnętrze skrzyni zostało wyścielone pojemnikiem nieprzemakalnym zamykanym na zamek błyskawiczny.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Białe meble ogrodowe
Skrzynie ogrodowe
Meble tarasowe
Meble balkonoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×