Ekskluzywne meble na taras z technorattanu Trivento Dark Grey

Ekskluzywne meble na taras z technorattanu Trivento Dark Grey

Meble technorattanowe Trivento Dark Grey

zobacz produkt >

Ekskluzywne meble na taras z technorattanu Trivento Dark Grey  składają się z dwuosobowej sofy, dwóch foteli oraz stolika kawowego. Wszystkie elementy powstały w oparciu o aluminiowy stelaż malowany proszkowo. Dzięki temu jest odporny na deszcz, wysokie i niskie temperatury czy promieniowanie UV. Plecionka pokrywająca stelaż jest wykonana z technorattanowych zaokrąglonych włókien.

Niski stolik kawowy wyposażony został w funkcjonalną półeczkę, która dodaje mu funkcjonalności. Komplet W komplecie z pozostałymi meblami sprawdzi się w domu, na tarasie i w ogrodzie. Blat stolika to szyba z hartowanego szkła, gruba na 5 mm. Stolik ma wymiary 100 na 50 cm i jest wysoki na 45 cm.

Siedziska zostały wzbogacone o płaskie poduszki, natomiast oparcia w poduszki ozdobione ciekawymi wzorami. Poduszki są dość grube, dzięki czemu zapewniają bardzo duży komfort korzystania z kompletu. Poliestrowe poszewki są zdejmowane, zamykane na zamek błyskawiczny, więc można je z łatwością oddać do czyszczenia lub wyprać samodzielnie

Producent: Focus Garden
Kategoria: Meble ogrodowe