Ekskluzywne meble ogrodowe technorattan w modnym odcieniu popielu

Ekskluzywne meble ogrodowe technorattan w modnym odcieniu popielu

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO VI Off-WHITE Elite & Taupe

zobacz produkt »

Na zdjęciu widzimy ekskluzywne meble ogrodowe technorattan w modnym odcieniu popieluumieszczone na miejskim balkonie. Klienta naszego sklepu. Wydawać by się mogło, że niewielka ilość dostępnej przestrzeni eliminuje możliwość urządzenia w niej przytulnej i funkcjonalnej strefy relaksu, które spełniać będzie szereg funkcji użytkowych. Nasz Klient dał jednak przykład tego, że wystarczy odrobina wyobraźni i zmysł dekoratorski, a nawet na miejskim balkonie będzie można odpoczywać po pracy na świeżym powietrzu, przyjmować gości czy czytać ulubione książki.

Ekskluzywne meble ogrodowe technorattan w modnym odcieniu popielu wykonane zostały w oparciu o projekt, który nawiązuje do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni. Kompozycja stworzona przez naszego Klienta podążając za modnymi rozwiązaniami, nawiązuje jednocześnie do ponadczasowej klasyki. Balkon jest minimalistyczny, stonowany kolorystycznie, dominują tu dobre jakościowo materiały i unikalne wzornictwo. Komplet Ligurito stanowi najważniejszy punkt całej przestrzeni, zapewniając miejsce do siedzenia dla pięciu osób i pozwalając na komfortowy odpoczynek na świeżym powietrzu. Jedynymi elementami dekoracyjnymi są tu kwiatek doniczkowy oraz lampion, które nadają całości indywidualnego charakteru i wprowadzają w nią nuty niewymuszonego uroku. Aranżacja jest niezwykle udana, spójna, atrakcyjna wizualnie, a przy okazji praktyczna i funkcjonalna.

Ekskluzywne meble ogrodowe technorattan w modnym odcieniu popielu utrzymane są w stonowanej kolorystyce i posiada uniwersalną formę, którą cechuje jednocześnie unikalne wzornictwo, dzięki czemu jest elegancki i stylowy. Klient nie będzie miał żadnego problemu z jego przechowywaniem, gdyż dzięki wykonaniu go z odpornego na działanie zmiennych warunków pogodowych i promieniowanie UV technorattanu, może on stać na balkonie nawet przez cały rok. Poduszki siedziskowe i oparciowe są częściowo wodoodporne, nie straszny im więc lekki deszczyk czy wylany na nie napój. Meble dodatkowo łatwo będzie właścicielowi utrzymać w czystości, gdyż do ich mycia wystarczy woda, ewentualnie z dodatkiem łagodnego środka myjącego. Zestaw mebli ogrodowych Ligurito VI Off-White Elite & Taupe nie wymaga konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków pielęgnacyjnych, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Jest solidny, praktyczny, estetyczny i komfortowy, dzięki czemu Klient przez wiele lat będzie się nim cieszył i sprawdzi się doskonale w codziennym użytkowaniu.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Białe meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×