Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu duży komplet

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu duży komplet
Produkty widoczne na zdjęciu:

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu, duży komplet Ligurito, zestawione z dodatkowymi elementami wyposażenia ogrodów, zastosowane do aranżacji nowoczesnego tarasu, efektownie prezentują się na zdjęciu, przesłanym przez klienta, który je zakupił. Stonowane kolory elewacji domu oraz posadzki tarasu i jasne eleganckie meble obiadowo-wypoczynkowe, niebanalnie komponują się z otaczającą zielenią.

Takie zestawienie barw daje oczom ukojenie i wprowadza w dobry nastrój, rozluźnia i pozwala się zrelaksować. Zestaw wypoczynkowy technorattan Ligurito IX Off-White Elite & Taupe  klient wzbogacił o funkcjonalną skrzynię z technorattanu Ligurito 160 Off-White Elite oraz fotel z technorattanu Ligurito Off-White Elite & Taupe. Takie zestawienie mebli daje dodatkowe miejsce do wypoczynku, a pojemna skrzynia, w której można schować zbędne przedmioty, dodaje charakteru całej aranżacji.

Ekskluzywne meble z serii Ligurito wykonane są z okrągłej, szczotkowanej plecionki technorattanowej. Prezentowany komplet w kolorze "Off White", to nawiązanie do najnowszych światowych trendów. Dzięki przemyślanej konstrukcji, meble są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i nie wymagają konserwacji. Można je myć samą wodą lub z dodatkiem łagodnego środka myjącego.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Skrzynie ogrodowe
Fotele ogrodowe
Meble tarasowe