Elegancka skrzynia z technorattanu na poduszki Ligurito

Elegancka skrzynia z technorattanu na poduszki Ligurito
Produkty widoczne na zdjęciu:

Na zdjęciu zaprezentowana została elegancka skrzynia z technorattanu na poduszki Ligurito. W ogrodzie lub na tarasie często korzystamy z rzeczy, które warto chronić przed deszczem wtedy gdy z nich nie korzystamy. Doskonałym rozwiązaniem na zachowanie porządku w ogrodzie i na tarasie jest skrzynia z technorattanu Ligurito, która pozwala na przechowanie poduszek, zabawek czy też podręcznych drobiazgów. Skrzynia o długości 150 cm, wysokości 78,5 cm i głębokości 78 cm jest niezwykle pakowna. Producenci skrzyni zadbali aby zabezpieczyć jej zawartość przed wilgocią, pleśnią czy też dostaniem się do środka insektów. Wnętrze wyłożone jest dodatkowym pojemnikiem zasuwanym na zamek błyskawiczny, dzięki czemu zawartość nie przemoknie. Ponadto wieko skrzyni posiada dodatkową powłokę z plexi zabezpieczającą przed deszczem.

Wieko skrzyni posiada dwa siłowniki teleskopowe, gazowe, które pozwalają na łatwe otwieranie jej. Ponadto po otwarciu siłowniki utrzymują wieko w górze, co pozwala na wygodne wyjmowanie i wkładanie rzeczy.

Elegancka skrzynia z technorattanu na poduszki Ligurito w kolorze jasno szarym doskonale pasuje kolorystycznie do wystroju balkonu oraz do mebli ogrodowych. Technorattan do złudzenia przypomina plecionkę z naturalnego rattanu, jednak znacznie przewyższa ją pod względem właściwości użytkowych i trwałości. Skrzynia z technorattanu nie wymaga konserwacji i jest odporna na wilgoć i promieniowanie UV.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Skrzynie ogrodowe
Meble tarasowe
Meble balkonowe
Meble ogrodowe