Elegancki ławostół Minnesota w odcieniu dąb sonoma

Elegancki ławostół Minnesota w odcieniu dąb sonoma

Ławostół z podnoszonym blatem i rozkładany Minnesota

zobacz produkt >

Coś dla miłośników dużych przyjęć w gronie znajomych lub rodziny – elegancki ławostół Minnesota w odcieniu dąb sonoma. Na zdjęciu aranżacja klienta – mebel ustawiony w pastelowym salonie. Choć z pozoru może się wydawać nieskomplikowany w wyglądzie za tradycyjną formą kryje się wiele niespodzianek.

Pierwsza, którą docenią miłośnicy wieloosobowych posiłków, to możliwość rozstawienia blatu do długości 180 cm, podczas kiedy złożony ławostół minnesota mierzy sobie 130 cm. Istnieje też możliwość regulacji wysokości – z 60 cm do 72 cm. Kolejne miłe niespodzianki są zasługą samego materiału, z którego został zrobiony. Blat składa się z dwóch łączonych płyt o grubości 36 cm. Powierzchnia pokryta jest laminatem, co pozwala uniknąć zbyt szybkiego gromadzenia kurzu oraz drobnych zarysowań. Dodatkowym ułatwieniem jest synchroniczna prowadnica, która ułatwia rozkładanie. Polega to na tym, że przy wysuwaniu jednej części stołu druga wysuwa się automatycznie. To dobre rozwiązanie, jeżeli trzeba rozłożyć stół w pojedynkę a nie ma na to zbyt wiele czasu.

Elegancki stół Minnesota w odcieniu dąb sonoma dobrze nadaje się do jasnych wnętrz, urządzonych w pastelowych barwach. Dzięki klasycznej konstrukcji można go wpasować do nowoczesnego jak i tradycyjnego wnętrza.

Producent: Pegie Prestige
Kategoria:
Ławy do salonu
Ławostoły