Elegancki stolik do salonu w nowoczesnej czarno-białej aranżacji

Elegancki stolik do salonu w nowoczesnej czarno-białej aranżacji

Stolik do salonu Tora czarny

zobacz produkt >

Stoliki kawowe bardzo przydają się w każdym salonie. Powinny być jednak dobrze dobrane do wnętrza, żeby mogły stanowić również jego ozdobę. Z pewnością taką rolę spełnia elegancki stolik do salonu Tora przedstawiony na zdjęciu zrobionym przez Klienta. Ten czarny mebel został przedstawiony w czarno-białej aranżacji. Klient nie tylko zadbał o kontrast barw, ale też materiałów. Gładka powierzchnia stolika do salonu kontrastuje na przykład z puszystym, białym dywanem.

Stolik został zrobiony z wysokopołyskowej płyty akrylowej oraz płyty MDF stanowiącej podstawę mebla i zapewniającej dodatkową półkę na przydatne drobiazgi. Wysokopołyskowa powłoka ma dwie główne zalety – jest odporna na brud i kurz oraz na zarysowania, a także sprawia, że cały mebel wygląda bardzo wytwornie.

Ten elegancki stolik do salonu stanowi wspaniałą ozdobę każdego pomieszczenia, w którym zostanie ustawiony. Dodatkowo można go przystroić serwetą lub świecami, albo wazonikiem – nadając mu indywidualny charakter, lepiej dopasowany do danego wnętrza. Stolik kawowy z czarnej płyty MDF to świetny pomysł na nowoczesne urządzenie eleganckiego wnętrza, zwłaszcza salonu.

Producent: System Alfa
Kategoria:
Ławy do salonu
Stoliki kawowe