Elegancki zestaw Corfu Fiesta Curver antracyt

Elegancki zestaw Corfu Fiesta Curver antracyt

Zestaw Corfu Fiesta II Anthracite Curver meble ogrodowe Corfu grafit

zobacz produkt >

Na zdjęciu możemy zobaczyć elegancki zestaw Corfu Fiesta Curver antracyt. Meble zostały wykonane z technorattanu do złudzenia imitującego naturalną plecionkę rattanową lecz wykazującego znacznie lepszą trwałość i wytrzymałość niż naturalny rattan. Meble nie wymagają konserwacji i nadają się do ustawienia zarówno w mieszkaniu jak i na tarasie czy w ogrodzie. Dzięki odporności na promieniowanie UV, wodę czy zmiany temperatury, mebli nie trzeba zabierać do pomieszczenia przed deszczem.

Elegancki zestaw Corfu Fiesta Curver antracyt doskonale komponują się z wystrojem pokoju czy tarasu. Zestaw składa się z 2 foteli, 2 sof dwuosobowych oraz stołu obiadowego, oznacza to, że może z niego korzystać 6 osób. Praktyczny stół o wysokości odpowiedniej do spożywania obiadu sprawia, że zestaw mebli ogrodowych doskonale sprawdzi się do przyjmowania gości, spożywania posiłków na łonie natury jak również jako komplet wypoczynkowy. Dodatkową zaletą stołu jest blat przypominający płytki kuchenne. Dzięki temu naczynia będą stały równo i stabilnie.

Fotele i sofy posiadają odpowiednio wyprofilowane oparcia, które pozwalają na zrelaksowanie się. Zaś szerokie podłokietniki pozwalają nie tylko na wspracie dla rąk, lecz także na postawienie kufla piwa czy filiżanki kawy.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe