Elegancki zestaw mebli ogrodowych technorattan Ligurito

Elegancki zestaw mebli ogrodowych technorattan Ligurito

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VI Brown Elite & Grey

zobacz produkt >

Na zdjęciu zaprezentowano elegancki zestaw mebli ogrodowych technorattan Ligurito, który doskonale komponuje się z tarasem i jego otoczeniem. Zestaw mebli składa się z wygodnej kanapy, fotela i podręcznego stolika kawowego. Meble posiadają podstawę w kolorze brązu przypominającą do złudzenia naturalną plecionkę rattanową. Góra mebli wyłożona jest wygodnymi poduchami w nieco ciemniejszym kolorze co nadaje meblom elegancki i wytworny charakter. Stolik, na którym można wygodnie odstawić filiżankę kawy lub odłożyć książkę, posiada blat wykonany z hartowanego szkła, co dodaje elegancji.

Elegancki zestaw mebli ogrodowych technorattan Ligurito posiada budowę modułową, dzięki czemu można je dowolnie zestawiać oraz połączyć dzięki łącznikom zabezpieczającym przed rozsunięciem się mebla. Budowa modułowa pozwala na utworzenie wygodnej sofy i fotela lub zestawu pojedynczych foteli i puf.

Elegancki zestaw mebli ogrodowych technorattan Ligurito nie wymaga konserwacji i może być pozostawiony w ogrodzie przez cały sezon. Poduszki pokrywające siedziska i oparcia zostały zaimpregnowane w celu ochrony przed wilgocią. Poduchy posiadają zamek błyskawiczny, który pozwala zdjąć i uprać poszewki. Meble opierają się na mocnych, aluminiowych stelażach, które są lekkie i pozwalają na łatwe przesuwanie mebli.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe