Eleganckie biurko gabinetowe drewniane w stylu skandynawskim

Eleganckie biurko gabinetowe drewniane w stylu skandynawskim

Actona Woodstock biurko w stylu skandynawskim

zobacz produkt »

Na zdjęciu przesłanym przez Klienta widzimy eleganckie biurko gabinetowe drewniane utrzymane w stylu skandynawskim - Actona Woodstock, które stworzyło wyjątkowo przyjemną wizualnie strefę do pracy i nauki. Aranżacja naszego Klienta jest bardzo udana i spójna, a przy okazji nie można odmówić jej uroku. Przestrzeń urządzona w taki sposób nie tylko cieszy wzrok, ale jednocześnie spełniać będzie szereg funkcji użytkowych. Przy biurku można bowiem pracować nad ważnym projektem, podnosić swoje kwalifikacje zawodowe czy oddawać się lekturze e-booków czy artykułów, gdyż jest ono praktyczne, stabilne i wygodne w codziennym użytkowaniu, a przy okazji problemów nie powinno przysparzać utrzymanie go w czystości.

Eleganckie biurko gabinetowe drewniane w stylu skandynawskim w aranżacji Klienta znalazło się w otoczeniu różnorodnych odcieni zieleni (kwiaty doniczkowe, ściana, dywanik o etnicznym wzorze), co w ciekawy sposób podkreśliło jego unikalne wzornictwo i skandynawski charakter. We wnętrzu tym dominują barwy ziemi oraz kolor naturalnego drewna (meble gabinetowe znajdujące się za biurkiem Actona, podłoga czy drewniany kwietnik). Ciekawym i ważnym elementem dekoracyjnym, który spaja całą aranżację, są lampki zawieszone na meblach w tle. Wprowadzają one do wnętrza ciepło i dodają mu niewymuszonego uroku. Bogactwo żywych kwiatów stanowi odzwierciedlenie indywidualnego, dobrego gustu Klienta.

Eleganckie biurko gabinetowe drewniane w stylu skandynawskim swoim niemal ascetycznym designem nawiązuje do stylistyki skandynawskiej. Wykonane zostało z drewna dębowego bielonego i sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, co znakomicie obrazuje zdjęcie naszego Klienta. Drewno dębowe jest gatunkowo trwałym materiałem, którego naturalna struktura podkreślona została przez olejowanie, które jednocześnie podniosło wytrzymałość mebla. Blat biurka oparty został na solidnych, drewnianych nogach, które postawione są pod niewielkim kątem względem podłoża. Pod blatem znajduje się szuflada, która pozwoli przechowywać i uporządkować przedmioty i przybory, które Klient chce mieć pod ręką pracując przy biurku. Mebel ten zajmuje niewiele miejsca i jest stosunkowo lekki, dzięki czemu w razie potrzeby można go przestawić w inne miejsce.

Producent: Actona
Kategoria:
Biurka
Biurka drewniane
Biurka nowoczesne
Biurka komputerowe
Biurka dąb sonomaZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×