Eleganckie meble balkonowe z technorattanu odporne na wodę

Eleganckie meble balkonowe z technorattanu odporne na wodę
Produkty widoczne na zdjęciu:

Zdjęcie przedstawia eleganckie meble balkonowe z technorattanu odporne na wodę, które świetnie sprawdzają się w ogrodzie czy też na balkonie, także na niedużym balkonie o nietypowych wymiarach. Na zdjęciu meble w kolorze jasno szarym połączono z pasującą kolorystycznie skrzynią z technorattanu, która ułatwia utrzymanie porządku na balkonie. W skrzyni możemy wygodnie schować poduszki, zabawki czy też podręczne drobiazgi bez konieczności każdorazowego wnoszenia ich do domu. Zawartość skrzyni jest odporna na wilgoć dzięki zastosowaniu pokrywy wyłożonej plexi oraz wewnętrznemu pojemnikowi z tworzywa sztucznego zamykanego na zamek błyskawiczny.

Eleganckie meble balkonowe z technorattanu odporne na wodę odznaczają się wyjątkową odpornością na promieniowanie UV, dzięki czemu mogą pozostawać na dworze przez cały rok. Nie wymagają konserwacji i można je łatwo oczyścić z kurzu przy pomocy wilgotnej szmatki. Nie ma potrzeby wnoszenia ich do mieszkania przed deszczem.

Eleganckie meble balkonowe z technorattanu odporne na wodę składają się z kilku elementów, które można dowolnie zestawić uzyskując jedną większą sofę lub pojedyncze fotele i pufy. Dzięki temu meble zmieszczą się nawet na niedużym i niewymiarowym balkonie. W skład zestawu mebli wchodzą dwa fotele narożnikowe, jeden fotel bez podłokietników, jedna pufa oraz stół.

Zestaw posiada wygodny, nieduży stolik o wysokości pozwalającej na wygodne zjedzenie obiadu na wolnym powietrzu lub na pracę przy komputerze.Blat stołu wyłożony został hartowanym szkłem o zaokrąglonych rogach. Wygląda on elegancko i jest łatwy do utrzymania w czystości.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Białe meble ogrodowe
Skrzynie ogrodowe
Meble tarasowe
Meble balkonoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×