Eleganckie modułowe zestawy z technorattanu Ligurito

Eleganckie modułowe zestawy z technorattanu Ligurito

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO VII Off-WHITE Elite & Taupe

zobacz produkt >

Mieszkając w bloku czy wieżowcu, większość z nas ma do swojej dyspozycji jedynie niewielki balkon. Jednak przy odpowiedniej aranżacji, również tak mała powierzchnia może stać się ekskluzywnym miejscem relaksu po ciężkim dniu pracy czy miejscem spotkań z przyjacółmi.

Elegancki modułowy zestaw z technorattanu Ligurito utrzymany w jasnej kolorystyce idealnie komponuje się z wieloma poduszkami dekoracyjnymi w kolorach ziemi: ecru, brąz, błękitu czy szarość. Dzięki takiemu uzyskujemy nie tylko efekt przytulnego, ciepłego klimatu ale również wygodę i komfort korzystania z zestawu. W komplecie z niewielkim stoliczkiem ze szklanym blatem, komplet Ligurito doskonale prezentuje się na każdym balkonie.

Ponieważ głównym miejscem, w którym będzie umieszczony modułowy zestaw z technorattanu jest balkon, musimy mieć pewność, że nasz zestaw jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Taka gwarancję daje nam właśnie producent modułowego zestawu Ligurito, renomowana i ceniona zarówno w Polsce jak i Europie, firma Gardinatta.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!