Eleganckie szafy do biur marki Svenbox

Eleganckie szafy do biur marki Svenbox
Produkty widoczne na zdjęciu:

Na zdjęciu widzimy eleganckie szafy do biur marki Svenbox, które świetnie nadają się do przechowywania dokumentów biurowych, zarówno akt, które muszą być zamknięte na klucz, jak i podręcznych dokumentów po które możemy od razu sięgnąć. Meble utrzymane są w ciepłych, przyjemnych kolorach, które będą pasowały do każdego wystroju biura. Satynowe uchwyty drzwi nadają meblom klasyczną elegancję. Obrzeża mebli zostały zabezpieczone specjalną warstwą PCV, która chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi i sprawia, że długo zachowują swoją funkcjonalność i estetyczny wygląd.

Przedstawiony na zdjęciu zestaw mebli składa się z szafy zamykanej na klucz oraz szafki z półką. Szafka H34 wykonana została z bardzo trwałej płyty melaminowanej, dzięki czemu jest ona bardzo stabilna. W górnej części szafka posiada otwartą półkę, którą można wykorzystać na rzeczy podręczne. Poniżej znajdują się dwie półki zamykane na drzwi z patentowym zamkiem. Półki mają wysokość przystosowaną do wielkości dokumentów biurowych. Zaopatrzono je w specjalne złącza zabezpieczające przed wypadnięciem półek.

Zamykana szafa posiada 3 półki o wysokości dostosowanej do standardowych segregatorów. Zostały one zabezpieczone przed dostępem osób niepowołanych dzięki solidnym zamkom patentowym.

Producent: Svenbox
Kategoria: Szafy biurowe