Foliak na pomidory metalowy z zieloną siatką wzmacniającą

Foliak na pomidory metalowy z zieloną siatką wzmacniającą

Tunel foliowy 4*2,5m - zielona siatka wzmacniajaca

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia foliak na pomidory metalowy z zieloną siatką wzmacniającąpochodzący z naszego sklepu. W wnętrzu tunelu możemy zobaczyć zadbaną plantację, która wkrótce wyda owoce i pozwoli cieszyć się ich zdrowym i pysznym smakiem. Klient świadomie zdecydował się na wybór tego foliaka. Posiada on odpowiednie do uprawy warzyw wymiary (4 x 2,5 m) oraz zapewnia roślinom odpowiednią ochronę i optymalne warunki do rozwoju.

Foliak na pomidory metalowy z zieloną siatką wzmacniającą widoczny na zdjęciu pochodzi z oferty producenta Focus Garden, która oferuje produkty w optymalnych cenach przeznaczone dla osób, które nie ufają tunelom z rurek PCV. Posiada on konstrukcję metalową. Rurki są stalowe i podwójnie ocynkowane, co zapewnia im odporność na korozję. Klient samodzielnie połączył łącznikami i śrubkami, uzyskując tunel foliowy, który będzie spełniał swoje funkcję. Na uwagę zasługuje folia ogrodnicza, która ma chronić uprawy przed szkodliwym działanie promieniowania ultrafioletowego, przy jednoczesnym przepuszczaniu odpowiedniej ilości promieni słonecznych.

Patrząc na zdjęcie przesłane przez naszego Klienta możemy odnieść wrażenie, że folia pokrywająca konstrukcję z metalowych rurek, ma kolor zielony. Jest to efekt wzmocnienia tradycyjnej, białej folii zieloną siatką z polipropylenu. Dzięki temu tunel jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, co z pewnością docenia właściciel. Tunel daje aż 10m2 powierzchni pod uprawę, a sadzonki pod takim “dachem” będą się wspaniale rozwijać nawet podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dzięki temu, że jest on wysoki - nawet dwie dorosłe osoby mogą się w nim swobodnie poruszać. Na oknach znajduje się przesłaniająca je folia, którą właściciel w razie potrzeby będzie mógł podnieść i przewietrzyć tunel. W oknach znajduje się moskitiera, chroniąca przed insektami, co również jest istotne podczas uprawy pomidorów i innych warzyw. Drzwi foliaka posiadają podwójny zamek, co daje dostęp od zewnątrz i wewnątrz. Wiatr nie dostanie się do środka, a wejście jest na tyle szerokie, że można przez nie wnieść nie tylko konewkę z wodą, ale również większe narzędzia czy donice.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Tunele foliowe
Tunele foliowe metalowe
Szklarnie ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×