Fotel biurowy obrotowy czarny Mobi Plus

Fotel biurowy obrotowy czarny Mobi Plus

Fotel Mobi Plus

zobacz produkt >

Oto sposób na połączenie nowoczesnego designu z wygodą. Zaprezentowany na zdjęciu fotel biurowy, obrotowy, czarny Mobi Plus jest tego najlepszym przykładem. Klient pokazał na zaprezentowanym przez siebie zdjęciu fotel z meblami biurowymi w tle. Biuro to najbardziej prawdopodobne miejsce, gdzie ten mebel będzie używany.Dzięki swojej budowie i materiałom z których został wykonany fotel biurowy Mobi Plus zapewnia wygodę podczas pracy, nawet jeśli trwa ona wiele godzin. Poza tym doskonale nadaje się do przemieszczania między biurkiem a szafkami bez wstawania. Zapewniają to sprawnie działające kółka.

Czarny obrotowy fotel biurowy Mobi Plus został wykonany z przyjaznych dla człowieka materiałów. W miejscu gdzie najczęściej opieramy się plecami umocowano elastyczną siatkę z materiału. Zapobiega ona poceniu i dostosowuje się do kształtu ciała zapewniając maksymalny komfort. Górna część oparcia jest obciągnięta eko-skórą w czarnym kolorze, siedzisko jest pokryte tkaniną membranową.

Fotel biurowy obrotowy czarny Mobi Plus może się też sprawdzić w warunkach domowych, zwłaszcza polecany dla dzieci, które dużo czasu spędzają na odrabianiu lekcji lub przed komputerem. Dzięki dopasowanemu do ciała kształtowi zmniejsza się ryzyko skrzywienia kręgosłupa. Fotel Mobi Plus posiada regulowaną wysokość i możliwość blokady możliwości bujania. Umożliwienie takich ruchów poprawia krążenie, wzmaga aktywność mięśni i zapobiega chorobom związanym z długotrwałą pozycją siedzącą.

Kategoria:
Fotele biurowe
Fotele biurowe obrotowe
Fotele biurowe