Fotel do biurka dla dziecka Ministyle Pony

Fotel do biurka dla dziecka Ministyle Pony

Krzesło Ministyle White Cartoons GTP TS22 Pony obrotowy fotel dziecięcy

zobacz produkt »

Na zdjęciu zaprezentowany został fotel do biurka dla dziecka Ministyle Pony, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem oraz poruszający się na obrotowych kółkach. Części twarde krzesła wykonane są w wysokiej jakości tworzywa w kolorze białym, zaś tapicerka oparcia i siedziska ma żywe i ciekawe wzory, które spodobają się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Wzory tapicerki utrzymane w kolorach białym, niebieskim i różowym, z wzorem kucyków, nada wesoły klimat w pokoju dziecięcym. Miękka i przyjemna w dotyku tkanina, którą obita jest tapicerka, stwarza wyjątkową wygodę siedzenia.

Fotel do biurka dla dziecka Ministyle Pony został zaprojektowany tak aby zapewnić dziecku właściwą postawę siedzenia w czasie odrabiania lekcji, czytania czy zabawy. Krzesło ma wygodne podłokietniki, zaś jego oparcie można ustawić w pionie i w poziomie, dopasowując do budowy ciała dziecka.  Wygodny siłownik pneumatyczny pozwala na łatwą regulację wysokości siedziska.

Fotel do biurka dla dziecka Ministyle Pony został tak wykonany, aby zminimalizować niebezpieczeństwo gwałtownego odjechania fotela, co może prowadzić do upadku dziecka. Aby to uniemożliwić mechanizm kółek stawia opór przy przesuwaniu. Dzięki czemu nie może ono gwałtownie odsunąć się podczas siadania lub pchania go.

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieciZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×