Fotel do pokoju dziecięcego Ministyle White Pony

Fotel do pokoju dziecięcego Ministyle White Pony

Krzesło Ministyle White Cartoons GTP TS22 Pony obrotowy fotel dziecięcy

zobacz produkt »

Na zdjęciu pokazano fotel do pokoju dziecięcego Ministyle White Pony, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i upodobaniach dzieci, które lubią żywe i wesołe kolory. Krzesło ma wygodny, ergonomiczny kształt i pozwala na łatwe dopasowanie elementów do budowy ciała dziecka, tak aby uniemożliwić obciążenia kręgosłupa w czasie długiego siedzenia przy odrabianiu lekcji. Wygodne podłokietniki wykonane z białego tworzywa sztucznego pozwalają na wsparcie rąk podczas siedzenia. Oparcie można regulować w pionie i w poziomie pozwalając na dostosowanie głębokości siedziska i takie ustawienie oparcia aby nie powodowało zmęczenia kręgosłupa dziecka.
Kolorowa tapicerka na siedzisku i oparciu ożywi pokój dziecięcy. Miękki i miły w dotyku materiał, którym obito fotel, posiada lubiane przez dzieci kolorowe wzory kucyków.

W przypadku mebli dla dzieci szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed upadkiem dziecka w momencie przesuwania się krzesła. Fotel do pokoju dziecięcego Ministyle White Pony stawia łagodny opór w czasie przesuwania. Dzięki temu nie ma możliwości aby krzesło odjechało nagle podczas siadania, wstawania lub przesuwania go bez obciążenia.

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieci



Zobacz również:
Ostatnio na blogu:
×