Fotel do pokoju dziecinnego Ministyle White Pony

Fotel do pokoju dziecinnego Ministyle White Pony

Krzesło Ministyle White Cartoons GTP TS22 Pony obrotowy fotel dziecięcy

zobacz produkt »

Zdjęcie ukazuje fotel do pokoju dziecięcego Ministyle White Pony, który został wyprodukowany specjalnie do użytkowania przez dzieci. Wyposażony został w ciekawe wzory na tapicerce siedziska i oparcia, tak aby ożywiały pokój dziecięcy i podobały się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Kolorowe wzory koników na tle nieba i chmurek kojarzą się z popularnymi bajkami i tworzą miły nastrój.

Projektanci fotela do pokoju dziecięcego Ministyle White Pony szczególnie zadbali o bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci oraz o zdrowe wsparcie dla kręgosłupa dziecka. Specjalny samohamowny mechanizm kółek fotela uniemożliwia nagłe odjechanie krzesła, gdy jest ono popychane bez obciążenia lub gdy dziecko gwałtownie usiądzie lub zejdzie z niego. Kółka delikatnie stawiają opór, dzięki czemu nie ma możliwości aby krzesło gwałtownie odjechało grożąc upadkiem dziecka.
W trosce o prawidłową postawę dziecka fotel posiada odpowiednią konstrukcję i kształt oparcia, jak również pozwala na dopasowanie wysokości fotela i głębokości siedziska. Łatwy w użyciu mechanizm pozwala regulować oparcie w pionie i w poziomie. Wygodny siłownik pneumatyczny umożliwia łatwą regulację wysokości krzesła, tak aby nogi dziecka ustawione były pod prawidłowym kątem.

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieciZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×