Fotel Iowa cappuccino na eleganckim balkonie

Fotel Iowa cappuccino na eleganckim balkonie

Fotel Rattan Style Iowa - cappuccino

zobacz produkt »

Wygodny odpoczynek na balkonie to coś o czym marzy każdy w niedzielne popołudnie. Można się opalać albo posiedzieć w cieniu i poczytać książkę czy gazetę. Właśnie takie możliwości stwarza prezentowany przez Klienta fotel Iowa cappuccino na eleganckim balkonie.

Mebel został pokazany tak, jak może być używany na co dzień. Na oparcie i siedzenie zarzucono miękki koc, obok stoi taboret pod nogi, pod ręką na skrzyni kilka magazynów. Nie ma wątpliwości, że fotel Iowa cappuccino jest wygodny i zachęca do relaksującego wypoczynku. Zaokrąglone oparcie i podpórki na ręce sprawiają, że fotel Iowa doskonale nadaje się do dłuższego siedzenia, nawet do drzemki na świeżym powietrzu.

Materiał, z którego wykonano mebel to polipropylen – wytrzymałe i trwałe tworzywo sztuczne, które dobrze imituje rattan. Dzięki temu, że jest wodoodporny i nie blaknie pod wpływem działania promieni słonecznych fotel Iowa cappuccino może stać na dworze przez długi czas i będzie dobrze służyć przez wiele lat. Jest to więc mebel, którego zalety zachęcają do kupna. Dobrze sprawdzi się na tarasie ale też w ogrodzie, ponieważ nie ulega zniszczeniu na skutek działania wilgoci.

Producent: Allibert
Kategoria:
Fotele ogrodowe
Krzesła ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×