Fotel obrotowy dla dziecka Ministyle White Butterfly

Fotel obrotowy dla dziecka Ministyle White Butterfly

Fotel Ministyle White Cartoons GTP TS22 Butterfly małe krzesło biurowe

zobacz produkt »

Prezentowane zdjęcie przedstawia fotel obrotowy dla dziecka Ministyle White Butterfly, który będzie ozdobą pokoju dziecięcego dzięki ciekawym wzorom na tapicerce. Krzesło ma podłokietniki, oparcie i nogę w kolorze białym co ułatwi zauważenie zabrudzeń i utrzymanie go w czystości. Jednocześnie biały kolor krzesła i kolorowa tapicerka tworzy wesołą atmosferę w pokoju dziecka.  Czerwona tapicerka siedziska i oparcia, udekorowana w śliczne motylki, spodoba się szczególnie dziewczynkom. Obicia zostały wykonane z tkanin wysokiej jakości, które są odporne na zabrudzenia.

Dziecko spędza przy biurku wiele czasu odrabiając lekcje czy bawiąc się. Krzesło posiada wygodne podłokietniki oraz oparcie o regulowanej wysokości i głębokości, co pozwala dopasować go do budowy dziecka i umożliwia siedzenie bez obciążania kręgosłupa. Regulacja wysokości siedziska pozwala na ustawienie ergonomiczne krzesła tak aby nogi dziecka sięgały do podłogi pod prawidłowym kątem.

Fotel Ministyle White Cartoons GTP TS22 Butterfly posiada wygodne, ciche kółka z  mechanizmem samohamującym. Ruchliwe dziecko może spowodować gwałtowne przesunięcie się krzesła na kółkach, co grozi wypadkiem. Samohamowne kółka stawiają opór w chwili przesuwania, szczególnie gdy krzesło jest popychane bez obciążenia. Zapobiega to gwałtownemu przesunięciu się krzesła i sprawia, że jest ono stabilne i bezpieczne.

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieci
Krzesła obrotowe dla dzieciZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×