Fotel technorattan szary z brązową plecionką, stolikiem i narożnikiem Ligurito

Fotel technorattan szary z brązową plecionką, stolikiem i narożnikiem Ligurito

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO VI Brown Elite & Grey

zobacz produkt »

Bardzo elegancka i wygodna propozycja w aranżacji przygotowanej przez Klienta. Te eleganckie meble z technorattanu brązowe z szarymi poduszkami zostały ustawione na słonecznym tarasie. Technorattan dobrze współgra z klasyczną podłogą z drewnianych desek. Meble zrobione z tego tworzywa mają wszystkie zalety mebli rattanowych oraz kilka dodatkowych. Przede wszystkim jest to materiał bardzo trwały. Zestaw wypoczynkowy powinien posłużyć przez wiele lat od zakupienia go, a nawet jeśli się znudzi to można go bez problemu sprzedać lub oddać i z pewnością ucieszy kolejnego właściciela. Dzieje się tak ponieważ technorattan jest odporny na uszkodzenia, warunki pogodowe i zabrudzenia.

Fotel technorattan szary z brązową plecionką, stolikiem i narożnikiem dobrze sprawdzają się nie tylko w ogródku czy na werandzie domu. Mogą świetnie pasować do przytulnego lokalu z tarasem. Komplet bez problemu pomieści pięć, sześć osób. Do zestawu dodany jest stolik z przezroczystą nakładką z tworzywa sztucznego imitującego szkło. To bardzo ułatwia ustawianie naczyń i czyszczenie po skończonym posiłku.
Miękkie poduchy z mocnego materiału sprawiają, że te brązowe meble z technorattanu są bardzo wygodne i można na nich spędzić długie godziny.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×