Fotel dla dzieci do biurka Ministyle M47

Fotel dla dzieci do biurka Ministyle M47

Fotel Ministyle Line White GTP TS22 M47 krzesło obrotowe dla dzieci

zobacz produkt »

Na zdjęciu zaprezentowany został fotel dla dzieci do biurka Ministyle M47, które doskonale sprawdzi się dla dziecka do odrabiania lekcji. Fotel dla dzieci do biurka Ministyle M47 zostały zaprojektowane z myślą o prawidłowej postawie dziecka, tak aby dziecko mogło długo siedzieć przy biurku bez niebezpieczeństwa bólu kręgosłupa.
Fotel biurowy do pokoju dziecięcego posiada udźwig 45 kg, dlatego też nadaje się wyłącznie do użytku przez dziecko. Zaletą fotela jest odpowiednia regulacja siedziska i oparcia. Siłownik pneumatyczny pozwala na wygodne dopasowanie wysokości siedziska do wzrostu dziecka. Natomiast oparcie można dowolnie regulować aby dopasować głębokość siedziska i kąt nachylenia oparcia. Aby zwiększyć komfort siedzenia na fotelu, został on zaopatrzony w wygodne podłokietniki.

Fotel dla dzieci do biurka Ministyle M47 wykonano z tworzywa w kolorze białym, dzięki czemu można łatwo dopasować fotel do kolorystyki pokoju dziecięcego. Oparcie i siedzisko fotela są wyłożone tapicerką wykonaną z miękkiego i miłego w dotyku materiału, który sprawia, siedzenie na fotelu jest przyjemne i komfortowe, szczególnie jeśli dziecko przez długie godziny odrabia lekcje.

Producent: Nowy Styl
Kategoria:
Krzesła i fotele biurowe dziecięce
Fotele dla dzieci
Krzesła dla dzieciZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×