Fotele z technorattanu z kompletu obiadowego Cubioso

Fotele z technorattanu z kompletu obiadowego Cubioso

Meble na taras technorattan CUBIOSO Brown & Ecru

zobacz produkt »

Fotele z technorattanu z kompletu obiadowego Cubioso wyróżniają się ciemnym brązem poszycia fotelu i jasną, beżową poduszką. Bardzo dobra mieszanka do eleganckiego ogródka piwnego, tarasu klasycznej restauracji, bądź domowej przestrzeni ogrodowej.

Opisywane fotele są niezwykle wygodne, co wpływa na ich dużą popularność wśród restauratorów, oraz co najważniejsze – odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Fote jest wykonany z aluminiowego stelaża, który został pokryty technorattanem, na siedzisku leży miękka, elegancka poduszka. Naturalnie poduszka jest zdejmowana, co ułatwia pranie i pozwala zdjąć ją przed opadem deszczu. Te cechy przemawiają zdecydowanie za tym, aby wykorzystywać te meble w przestrzeniach publicznych, gdzie liczy się zadowolenie osoby korzystającej z tych mebli. Wygląd i nowoczesny design doskonale pasują do obecnych trendów.

Fotel z technorattanu może być również wykorzystany w przestrzeniach prywatnych, takich jak ogrody czy tarasy. Dla osób, które cenią sobie wygodę  – taki fotel jest doskonałą propozycją.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×