Funkcjonalna szafa balkonowa z podnoszoną pokrywą

Funkcjonalna szafa balkonowa z podnoszoną pokrywą

Szafa ogrodowa na narzędzia Store-It-Out MAX

zobacz produkt >

Na zdjęciu zaprezentowana została funkcjonalna szafa balkonowa z podnoszoną pokrywą, która została ustawiona na niedużym balkonie. Na balkonie i w ogrodzie bardzo ważne jest zachowanie porządku i przechowanie rzeczy, tak aby nie było potrzeby wnoszenia ich do mieszkania przed deszczem. Zadanie to spełnia doskonale funkcjonalna szafa balkonowa z podnoszoną pokrywą, w której można schować poduszki na meble balkonowe, zabawki czy też podręczne rzeczy potrzebne w ogrodzie i na balkonie. W ogrodzie szafa może służyć do przechowywania narzędzi ogrodniczych czy też mechanizmu do basenu jak również pojemników na śmieci.

Drzwi szafki posiadają zasuwkę u góry oraz zamek na dole. Aby dodatkowo zabezpieczyć zawartość szafki przed niepowołanymi osobami, istnieje możliwość dokupienia kłódki i założenia na zamku.Aby ułatwić wkładanie do niej rzeczy i wyjmowanie z niej szafa posiada podnoszony daszek oraz dwuskrzydłowe drzwi. Przykrywa posiada wygodny mechanizm hydrauliczny, który wspomaga otwieranie.

Funkcjonalna szafa balkonowa z podnoszoną pokrywą wykonana została z tworzywa sztucznego, które imituje naturalne drewno. Tworzywo przewyższa drewno pod względem trwałości i łatwości konserwacji, jest odporne na wilgoć, promieniowanie UV oraz zmiany temperatury. Szafa nie wymaga konserwacji ani malowania  i może stać na dworze przez cały rok.Podłoga szafki chroni zawartość przed wilgocią, błotem czy dostawaniem się insektów czy szkodników. Jednocześnie szafka jest dobrze wentylowana co zapobiega powstawaniu pleśni.

Producent: Keter
Kategoria:
Szafy ogrodowe
Skrzynie ogrodowe
Meble ogrodowe plastikowe