Grafitowe meble technorattan Corfu Set Triple Max

Grafitowe meble technorattan Corfu Set Triple Max

Meble ogrodowe Corfu Set Triple Max Grafit Curver

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia grafitowe meble technorattan Corfu Set Triple Max, ustawione na zadaszonym tarasie. Coraz częściej pragniemy spędzać czas na świeżym powietrzu i spożywać posiłki na łonie natury. Dlatego też coraz większą popularność zdobywają meble ogrodowe z tworzywa sztucznego, które można na cały rok pozostawić na powietrzu, bez konieczności wnoszenia ich do pomieszczenia na zimę.

Prezentowany na zdjęciu zestaw mebli składa się z kanapy trzyosobowej, sofy dwuosobowej, dwóch foteli oraz małego stolika kawowego. Sofy i fotele posiadają wygodne i miękkie poduszki, które są zaimpregnowane przed wilgocią. Można je łatwo uprać, dzięki zdejmowanym poszewkom. Meble utrzymane w ciemno grafitowym kolorze doskonale komponują się z wystrojem tarasu, balkonu czy też ogrodu. Świetnie sprawdzą się zarówno w domu prywatnym jak też w biurze czy restauracji.

Wygodny i funkcjonalny stolik kawowy o wysokości 42 cm nie ogranicza widoczności, dzięki czemu osoby zasiadające na sofach i fotelach mogą swobodnie rozmawiać. Wysokość stolika pozwala na wygodne sięganie do niego i odstawianie filiżanki kawy. Przy stoliku można zasiadać łącznie do 7 osób.

Grafitowe meble technorattan Corfu Set Triple Max wykonano z tworzywa sztucznego metodą wtryskową, dzięki czemu są one bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych i są łatwe do utrzymania w czystości. Nie wymagają konserwacji, dzięki czemu jest to produkt na lata.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe