Grafitowe meble technorattan Corfu Set Triple Max

Grafitowe meble technorattan Corfu Set Triple Max

Meble ogrodowe Corfu Set Triple Max Grafit Curver

zobacz produkt >

Wiosna i lato to pory roku, w trakcie których pogoda często sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Spotkania w ogrodzie z rodziną i znajomymi stają się miłym sposobem na wykorzystanie wolnych chwil. Przydadzą się nam do tego komfortowe i praktyczne meble ogrodowe.

Zdjęcie przedstawia grafitowe meble ogrodowe Corfu Set Triple Max wybrany przez jednego z naszych klientów. Meble wykonane są z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, które doskonale imituje naturalną plecionkę. Dzięki zastosowaniu takiego materiału nie potrzeba dodatkowej impregnacji zestawu, a dbanie o czystość mebli jest bardzo proste.

W skład tego kompletu wchodzą: prostokątny stolik kawowy, dwa fotele z wysokimi, szerokimi i wygodnymi podłokietnikami oraz dwie sofy – dwu i trzy osobowa. Zestaw pozwala usiąść 7 osobom jednocześnie. Komfort korzystania podnoszą duże poduszki, wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających dużą trwałość. Grafitowo beżowa wersja Corfu Set Triple Max dobrana pod kolor fasady budynku, prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i nowocześnie.

Producent: Curver
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe
Meble ogrodowe plastikowe