Hokery nowoczesne z tapicerowanym siedziskiem w designerskim kształcie

Hokery nowoczesne z tapicerowanym siedziskiem w designerskim kształcie

Actona Grace krzesło barowe drewniane ciemnoszare

zobacz produkt »

Na zdjęciu przesłanym przez Klienta naszego sklepu widzimy hokery nowoczesne z tapicerowanym siedziskiem w designerskim kształcie - Actona Grace, które znalazły swoje miejsce w minimalistycznej kuchni. Pomieszczenie widoczne na fotografii jest spójne wizualnie i ciekawe jednocześnie. Klient postawił tu na dobre jakościowo elementy wyposażenia, utrzymane w klasycznej kolorystyce i o uniwersalnych kształtach. Hokery stanowią delikatne przełamanie prostoty, która dominuje w całym wnętrzu, gdyż posiadają ciekawą formę, nawiązującą do światowych trendów w obszarze dekoracji i aranżacji przestrzeni.

Kuchnia naszego Klienta już w pierwszym kontakcie wzrokowym przywodzi na myśl minimalizm, prostotę i wyważenie. Nie jest to jednak wnętrze nudne i pozbawione polotu, gdyż sprawnie łączy w sobie stylistykę klasyczną z nowoczesnym designem. W pomieszczeniu dominują dwie barwy - biel oraz kolor naturalnego drewna, co stanowi znakomite i ponadczasowe połączenie. Ciemnoszare hokery od duńskiej marki Actona są jednym z najciekawszych elementów kompozycji. Wzrok przyciąga ich kształt, a z racji tego, że ich kolorystyka jest stonowana, a nogi wykonano z naturalnego drewna, stają się one spójnym elementem całości, nadając jej charakteru i oryginalności. Hokery Acton Grace to jednak nie tylko znakomity wygląd wizualny, ale również dużą wygoda użytkowania i funkcjonalność.

Hokery nowoczesne z tapicerowanym siedziskiem w designerskim kształcie oparte są na czterech, długich nóżkach wykonanych z dębowego drewna, co doskonale widać na fotografii przesłanej przez Klienta. Na nóżkach oparte jest komfortowe siedzisko, które cechuje się nowoczesnym designem, sympatyzującym jednocześnie z trendami, które panowały w latach 60. i 70. XX wieku. W aranżacji naszego Klienta hokery nadały całemu wnętrzu charakteru i nuty finezji dzięki temu, że wykonano je w oparciu o wyjątkowy projekt, wprowadzający oryginalne oparcie, zapewniające jednocześnie dużą wygodę. Krzesło barowe Actona Grace łączy naturalne materiały z wysokiej jakości tapicerką. Klient nie musi się obawiać o to, że krzesła Actona będą niestabilne, gdyż posiadają one drewniane nogi oraz specjalną ramę wmontowaną między nie, co stabilizuje hoker, a jednocześnie sprawia, że właściciel może na niej oprzeć nogi. Obicie krzesła jest ciemnoszare, a jednocześnie przyjemne w bezpośrednim zetknięciu. Ten najwyższej jakości produkt posłuży naszemu Klientowi przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd.

Producent: Actona
Kategoria:
Hokery i stołki barowe
KrzesłaZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×