Huśtawka hamakowa na ręcznie plecionych bawełnianych sznurkach

Huśtawka hamakowa na ręcznie plecionych bawełnianych sznurkach

Fotel hamakowy AHC-8

zobacz produkt >

Na zdjęciu przedstawiona została huśtawka hamakowa na ręcznie plecionych bawełnianych sznurkach, która stanowi wspaniały dodatek do każdego ogrodu czy działki. Na tym zdjęciu huśtawkę hamakową zawieszono przy zadaszonym tarasie, dzięki czemu możemy się na niej zrelaksować i korzystać ze słońca. Jednak hamak został wykonany z impregnowanych materiałów, które są odporne na deszcz i promienie słoneczne, dzięki czemu można go zawiesić na drzewie lub w innym miejscu w ogrodzie czy na działce.

Huśtawka hamakowa na ręcznie plecionych bawełnianych sznurkach stanowi wygodną sofę lub fotel dla jednej osoby, który jest na tyle obszerny, że można się wygodnie wyciągnąć i opalać na słońcu oraz kołysać podczas siedzenia. Hamak sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, lecz może również stać się wygodnym fotelem w mieszkaniu.

Huśtawka hamakowa na ręcznie plecionych bawełnianych sznurkach rozpięta jest na szerokim drążku wykonanym z impregnowanego drewna, który pozwala na bujanie się do przodu i do tyłu, jednocześnie jest bardzo stabilny i bezpieczny. Siedzisko hamaka (poduszki nie są elementem zestawu) wsparte jest na plecionce wykonanej ze sznurków bawełnianych, które zostały wyplecione ręcznie. Sznurki są niezwykle wytrzymałe a jednocześnie miękkie i przyjemne w dotyku.Hamak jest bardzo wytrzymały i trwały i stanowi on ozdobę ogrodu na wiele lat.

Kategoria:
Hamaki
Meble kempingoweTylko dzisiaj darmowa dostawa na wszystkie produkty!