Kanapa narożna modułowa z technorattanu ze stolikiem

Kanapa narożna modułowa z technorattanu ze stolikiem

Narożnik technorattan NILAMITO V Brown & Ecru

zobacz produkt »

Patrząc na kanapę narożną modułową z technorattanu ze stolikiem można pomyśleć, że kompozycja Klienta stanowi część luksusowej i bardzo komfortowej posiadłości, w której chciałoby się spędzić dni lata. Nasz Klient zadbał o dogodne komfortowe dojście do kanapy wypoczynkowej, a także o altankę, która pozwala odciąć się od świata i wygodnie wypocząć pośród stylowych dekoracji i soczystej zieleni roślin wokół.

Sam narożnik modułowy składa się z kilku elementów, które można dowolnie ustawiać i z praktycznego a zarazem stylowego stolika, którego blat stanowi szkło hartowane, o zeszlifowanych krawędziach dla większego bezpieczeństwa.

Oczywiście kanapę narożną modułową z technorattanu można ustawić również w pełnym słońcu, gdyż materiał, z którego zostały wykonane, w tym technorattan jest odporny na trudne warunki atmosferyczne takie jak promienie UV, deszcz czy śnieg. Pokrycie poduszek, z kolei zostało impregnowane teflonem, dzięki czemu kanapa modułowa jest łatwa do czyszczenia i tym samym zapewnia komfort użytkowania.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×