Kanapa ogrodowa technorattan modułowa ze stolikiem kawowym

Kanapa ogrodowa technorattan modułowa ze stolikiem kawowym

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Ashen & Ice Grey

zobacz produkt »

Zdjęcie, które przesłał Klient przedstawia kanapę ogrodową z technorattanu o budownie modułowej ze stolikiem kawowym Farlito V Ashen & Ice Grey umieszczoną na przydomowym tarasie. Aranżacja ta może być potraktowana jako przykład wykorzystania możliwości, jakie daje dostępna przestrzeń do maksimum, w celu stworzenia strefy wypoczynkowej, która będzie funkcjonalna, komfortowa, praktyczna, a przy okazji niezwykle atrakcyjna wizualnie. Umieszczenie zestawu Farlito pomiędzy dwoma ściankami było znakomitym pomysłem, gdyż odpoczywające na kanapie osoby będą mogły skryć się w cieniu, przed promieniami uciążliwego, letniego słońca, na wygodnej kanapie.

Kanapa ogrodowa technorattan modułowa ze stolikiem kawowym prezentują się bardzo atrakcyjnie od strony wizualnej, już w pierwszym skojarzeniu przywołując na myśl elegancję i dobry gust. Na uwagę zasługuje ich niebanalna kolorystyka, która w przypadku aranżacji naszego Klienta, wspaniale łączy się z gamą barw widocznych w ich otoczeniu. Plecionka technorattanowa jest jaśniejsza, poduszki siedziskowe i oparciowe ciemniejsze, co daje ciekawy efekt, odpowiadający światowym trendom. Stolik kawowy bardzo dobrze sprawdza się w swojej podstawowej funkcji, czyli jako miejsce, w którym postawimy kubek z pitym właśnie napojem czy przekąski, po które będziemy sięgać odpoczywając na tarasie. Nasz Klient umieścił na nim elementy dekoracyjne - lampkę oraz kwiaty doniczkowe, które nadają indywidualnego charakteru całej kompozycji.

Meble ogrodowe Farlito V Ashen & Ice Grey są całoroczne - mogą stać na tarasie przez cały rok i nie wymagają konserwacji, co z pewnością docenia nasz Klient. Mimo swojej jasnej kolorystyki, łatwo utrzymać je w czystości. Do ich umycia wystarczy woda, ewentualnie wzbogacona o łagodny środek myjący, a poduszki posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można uprać w pralce (wskazane pranie w niskich temperaturach, przeznaczonych dla tkanin delikatnych). Komplet Farlito V jest wyjątkowo komfortowy, dzięki temu, że oparcia wyprofilowano w taki sposób, aby stanowiły zdrowe podparcie dla kręgosłupa. Blat stolika kawowego tworzy szyba hartowana, która jest odporna na naprężenia i bezpieczna w użytkowaniu. Producent umieścił ją na plecionce technotattanowej, która jest widoczna przez szkło, co tworzy niesamowity efekt.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble balkonowe
Białe meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×