Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego

Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego

Meble ogrodowe modułowe Modus - Antracyt

zobacz produkt >

Zdjęcie przedstawia komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego, który można wykorzystać, aby wygodnie umeblować balkon lub taras lub ustawić w ogrodzie. Komplet składa się z 4 modułów, które można dowolnie łączyć i małego stolika. Wszystko wykonane z technorattanu, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych i nadaje się doskonale jako meble ogrodowe, które zostają na zewnątrz.Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego jest w kolorze grafitowo czarnym, co sprawia, że będzie pasował do wystroju każdego balkonu. Można też wykorzystać dodatkowo poduszki w różnych kolorach.

Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego został tak zaprojektowany że można go ustawić na niedużej powierzchni, umożliwiając dobre zagospodarowanie średnich przestrzeni. Doskonale sprawdzi się również na dużej powierzchni.

Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego z odlewu, który przypomina plecionkę technorattanu. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego nadającego się do recyclingu. Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego doskonale nadaje się do ogrodu i na taras, także niezadaszony, gdyż jestzrobiony z tworzywa sztucznego odpornego na działanie promieni UV, wilgoci i wiatru.

Tworzywo nie płowieje na słońcu i nie zmieni swoich walorów estetycznych pod wpływem wiatru i deszczu. Komplet ogrodowy technorattan look z tworzywa sztucznego nie odbarwia się, nie płowieje ani nie butwieje pod wpływem czynników atmosferycznych. Meble są wyłożone impregnowanymi poduszkami, które mogą być używane na dworzu i nie trzeba ich zabierać do pomieszczenia. Posiadają zamek błyskawiczny, który ułatwia wyjęcie do uprania. Aby je wyczyścić wystarczy przetarcie mokrą szmatką.

Producent: Keter
Kategoria: Meble ogrodowe