Komplet ogrodowy z technorattanu jako uzupełnienie przyczepy kempingowej

Komplet ogrodowy z technorattanu jako uzupełnienie przyczepy kempingowej

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Ashen & Ice Grey

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia komplet ogrodowy z technorattanu jako uzupełnienie przyczepy kempingowej, który stał się wartościowym uzupełnieniem przyczepy kempingowej. Przestrzeń widoczna na zdjęciu jest nie tylko atrakcyjna i spójna wizualnie, ale również praktyczna i funkcjonalna. Meble utworzyły strefę, w której można posiedzieć, odpocząć i zrelaksować się po intensywnym dniu spędzonym na pieszych wycieczkach czy zwiedzeniu europejskich miast, podczas wakacyjnej wycieczki z rodziną czy przyjaciółmi.

Komplet ogrodowy z technorattanu jako uzupełnienie przyczepy kempingowej umieszczony w przyczepie naszego Klienta prezentuje się znakomicie. Cała aranżacja jest udana, a każdy z jej elementów pasuje do pozostałych, tworząc nowoczesną i estetyczną całość. Biało-czarne zasłony we wzory bardzo dobrze komponują się z kolorystyką mebli, a ciekawe poduszki na siedziskach, stanowią kolejny ważny akcent dekoracyjny. Drewniana podłoga i szklany stolik oparty na stalowej konstrukcji zamykają całą kompozycję i nadają jej wyjątkowego charakteru. Przestrzeń ta w sprawny sposób połączyła ze sobą nowoczesny design i rozwiązania zaczerpnięte z ponadczasowej stylistyki klasycznej.

Meble technorattanowe Farlito V Ashen & Ice Grey będą odpowiednie zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. W razie potrzeby Klient będzie mógł wystawić je z przyczepy i umieścić na świeżym powietrzu. Jest to możliwe dzięki temu, że komplet cechuje się wysoką odpornością na działanie zmiennych warunków pogodowych oraz promieniowanie UV i nie straci swojego koloru czy kształtu. Nawet wielogodzinne siedzenia na poszczególnych modułach zestawionych w narożnik nie będzie powodowało dyskomfortu, dzięki temu, że oparcia zostały odpowiednio wyprofilowane i tworzą zdrowe podparcie dla kręgosłupa, a poduszki siedziskowe i oparciowe są miękkie i sprężyste. Plecionka technorattanowa prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie i elegancko, a przy okazji Klient nie będzie miał najmniejszych problemów z tym, aby utrzymać wykonane z niej meble w czystości, gdyż do ich czyszczenia wystarczy woda, ewentualnie wzbogacona o łagodny środek myjący. Również poduszki siedziskowe i oparciowe posiadają zdejmowane poszewki, które w przypadku zabrudzenia można uprać w pralce. Zestaw Farlito V Ashen & Ice Grey jest solidny, trwały, wytrzymały i praktyczny, dzięki czemu właściciel będzie się z niego cieszył przez długie lata.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble balkonowe
Białe meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×