Komplet wypoczynkowy technorattan Stelvio z wysokim stołem obiadowym

Komplet wypoczynkowy technorattan Stelvio z wysokim stołem obiadowym

Zestaw technorattanowy STELVIO Light Brown

zobacz produkt »

Zdjęcie przesłane przez Klienta przedstawia zakupiony w naszym sklepie komplet wypoczynkowy technorattan Stelvio z wysokim stołem obiadowym w oryginalnej i nowoczesnej aranżacji. Meble znalazły swoje miejsce na przydomowym tarasie i spełniają tam dwie funkcje - obiadową oraz wypoczynkową. Właściciel może przy nich nie tylko odpocząć po pracy, wypić rano kawę, czytać ulubione książki, ale również zjeść ciepły posiłek na świeżym powietrzu czy zorganizować grilla dla przyjaciół. Stół będący elementem kompletu Stelvio posiada wysokość dopasowaną do wysokości foteli i sofy, co zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Jego szklany blat wykonano ze szkła hartowanego, które jest nie tylko odporne na naprężenia, ale również bezpieczne w użytkowaniu.

Aranżacja, którą stworzył nasz Klient jest bardzo ładna. Plecionka technorattanowa z połyskliwą strukturą w kolorze light brown, o kilka tonów ciemniejsze poduszki siedziskowe i oparciowe zestawu Stelvio znakomicie komponują się z dodatkami, które umieszczono w kompozycji. Dodatkowe poduszki o ciekawych wzorach przełamują klasyczny i uniwersalny wygląd mebli, świeże kwiaty dodają całości uroku, a podkładki dopełniają i zamykają całość, będąc jednocześnie ważnymi elementami dekoracyjnymi. Miejsce to zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Meble ogrodowe Stelvio z technorattanu nie wymagają konserwacji ani stosowania specjalistycznych środków chemicznych do ich pielęgnacji, co pozwala naszemu Klientowi zaoszczędzić pieniądze. Co istotne - łatwo utrzymać je w czystości, gdyż do ich mycia wystarczy woda, ewentualnie wzbogacona w łagodny środek myjący. Plecionka technorattanowa jest odporna na działanie zmiennych warunków pogodowych i promieniowanie UV, dzięki czemu komplet posłuży przez wiele lat, nie straci swojego koloru i kształtu. Poduszki siedziskowe i oparciowe posiadają częściowo wodoodporne poszewki na zamek błyskawiczny, które w przypadku zabrudzenia można uprać w pralce albo wyczyścić.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Meble ogrodowe
Producenci technorattanuZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×