Komplet wypoczynkowy z technorattanu na przydomowym tarasie

Komplet wypoczynkowy z technorattanu na przydomowym tarasie

Nowoczesne meble z technorattanu LIGURITO IV Brown Elite & Grey

zobacz produkty z tej kolekcji >

Na nadesłanym przez Klienta naszego sklepu zdjęciu możemy podziwiać komplet wypoczynkowy z technorattanu  na przydomowym tarasie, zaprojektowanym w zimnych, szaro- brązowych barwach. Meble Ligurito mają modułową budowę i składają się z czterech modułów wypoczynkowych i praktycznego stolika kawowego z hartowaną szybą.

Modułowa konstrukcja mebli Ligurito pozwala na ich samodzielne, dowolne ustawienie, łączenie, lub ustawienie modułów jako osobne elementy. Nasz Klient z zakupionego u nas zestawu skonfigurował najbardziej popularne ustawienie w formie trzyosobowej sofy i odrębnej pufy.

Meble dzięki wybarwieniu w dwu odcieniach brązu, wzajemnie w siebie przechodzących z dodatkiem wygodnych, odpornych na zabrudzenia i przemoczenie poduszek na siedziska i oparcia w szarym, pasującym kolorze. Konstrukcja mebli zapewnia im trwałość, piękny wygląd, odporność na korozję i zniszczenia pod wpływem działania kaprysów pogody. Na pierwszy rzut oka meble wyglądają tak, jakby były wykonane z naturalnego rattanu, ale to tylko pozory. W rzeczywistości meble wykonano z syntetycznego rattanu, uformowanego w półokrągłą, szczotkowaną, matową plecionkę, osnutą na lekkich, trwałych aluminiowych stelażach. Meble Ligurito wyprodukowano z myślą o najbardziej wymagających Klientach i dlatego komplet spełnia wszystkie standardy i na pewno przysporzy wiele powodów do zadowolenia podczas wieloletniej eksploatacji. W naszym sklepie można doposażyć zestaw Ligurito IV Brown Elite & Grey w inne moduły, dokupić inne pasujące meble, donice ozdobne, leżaki, skrzynie ogrodowe, czy parasole w atrakcyjnych cenach.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe