Komplet z technorattanu na taras - sofa 3 osobowa technorattan, dwa fotele i stolik

Komplet z technorattanu na taras - sofa 3 osobowa technorattan, dwa fotele i stolik

Trivento 3 Melange White (sofa 3-osobowa) meble technorattanowe

zobacz produkt »

Na zdjęciu, które przesłał Klient naszego sklepu widzimy przepiękny komplet z technorattanu na taras - sofa 3 osobowa technorattan, dwa fotele i stolik. Meble te zostały umieszczone w przydomowym tarasie, w otoczeniu drewna w ciepłych odcieniach oraz dużej ilości zieleni. Aranżacja, jaką udało się stworzyć, jest bardzo udana. Patrząc na nią, ma się ochotę usiąść na wygodnej kanapie i wypić kawę czy poczytać książkę na świeżym powietrzu. Na stoliku kawowym można postawić miskę z ulubionymi przekąskami, a pod blatem- położyć rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, kiedy relaksujemy się w ogrodzie.

Meble ogrodowe z technorattanu Trivento w kolorze Melange White bardzo dobrze komponują się z całą przestrzenią. Tworzą miejsce do wypoczynku, które już w pierwszym skojarzeniu przywołuje elegancję, klasę i nowoczesność przełamaną klasyką. Otoczenie podkreśla ich wyjątkowy wygląd wizualny, a ich kolorystyka bardzo dobrze komponuje się z wszechobecną zielenią i drewnem. Z racji tego, że komplet Trivento niesie ze sobą dużą wygodę użytkowania, można z niego korzystać przez wiele godzin, nie odczuwając jednocześnie dyskomfortu. Plecy doskonale podpierają odpowiednio wyprofilowane oparcia, poduszki są miękkie i sprężyste, a podłokietniki szerokie, tak, aby w razie potrzeby można było na nich oprzeć ręce czy postawić kubek z napojem.

Na uwagę zasługuje stolik, który posiada blat wykonany z szyby hartowanej, która jest odporna na naprężenia i bezpieczna w użytkowaniu. Przez szybę widać wyjątkowo estetyczny i atrakcyjny wizualnie wyplot plecionki technorattanowej. Warto wspomnieć o tym, że meble te są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i promieniowanie UV, dzięki czemu posłużą właścicielowi przez wiele lat, zachowując swój pierwotny wygląd i kształt. Problemów nie powinno przysporzyć również utrzymanie ich w czystości, gdyż wystarczy do tego woda, ewentualnie wzbogacona o łagodny środek myjący.

Producent: Focus Garden
Kategoria:
Meble ogrodowe
Białe meble ogrodoweZobacz również:
Ostatnio na blogu:
×