Komplety ogrodowe technorattan modułowe na balkony

Komplety ogrodowe technorattan modułowe na balkony

Zestaw wypoczynkowy technorattan LIGURITO VII Off-WHITE Elite & Taupe

zobacz produkt >

Wiosna, lato oraz wczesna jesień to czas, kiedy najchętniej przebywamy na wolnym powietrzu. Nie każdy ma możliwość posiadania pięknego zielonego ogrodu. Większość z nas ma do dyspozycji większy lub mniejszy balkon. Jednak nie ma to większego znaczenia, jeśli znajduje się na nim komplet ogrodowy technorattan modułowy na balkon LIGURITO VII Off-WHITE Elite &Taupe.

Utrzymany w szarej kolorystyce perfekcyjnie komponuje się z otoczeniem szarości wielkiej płyty, z której zbudowane są nasze bloki. Ale przecież nie chodzi o to, aby wtapiać się w tłum, a o to, aby w nim błyszczeć. W związku z tym idealnym rozwiązaniem będą kolorowe poduszki.

Ponieważ producent zestawu, firma Gardinetta, do jego wykonania zastosował technologię technorattanu, użytkownicy zyskali oprócz estetycznego wyglądu, zyskali łatwość w utrzymaniu jego czystości bez konieczności dodatkowej konserwacji. Trwałość i estetyka wykonania, a dodatkowo nowoczesny wygląd zestawu wypoczynkowego technorattan LIGURITO VII Off-WHITE Elite &Taupemeblobranie zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Producent: Gardinetta
Kategoria:
Meble ogrodowe
Meble tarasowe